3 punkty odjechały

W Sobotę 24.10.br podejmowaliśmy Znicz Leśniów Wielki na własnym boisku,

Wystąpiliśmy w następującym składzie Marcin Pawelski - Krzysztof Piwowarczyk,Daniel Brajerek,Dawid Fediuk,Mariusz Karbowiak - Józef Filiński,Dariusz Sadowski,Szymon Łopatkiewicz,Paweł Wilk - Krystian Borodo,Patryk Sochacki.

Pierwsze minuty gry to zdecydowana dominacja Znicza nasza drużyna wyglądała bardzo słabo.Nie potrafiliśmy wymienić trzech podań , panował kompletny chaos straciliśmy bramkę jednak ostatnie 5 minut troszkę nasz gra ożyła i zdobyliśmy bramkę na 1-1 w 40 minucie autorem Krystian Borodo i koniec pierwszej połowy.

Druga połowa to już lepsza gra Pogoni ale też Znicz atakował ,więc mecz był wyrównany tworzymy akcje atakujemy , ale tracimy dwie bramki i jest już 3-1 większość wiedziała ,że nie ma o co walczyć jednak nasza drużyna nie złożyła broni i walczyła ,co dało bramkę kontaktową naszej drużynie a gola zdobył Patryk Sochacki w 76 minucie i przegrywamy tylko 3-2. Dostaliśmy wiatru w żagle i zaczęliśmy grać o remis dużo strzałów , rzutów rożnych zdecydowana przewaga , mamy wrzutkę i spore zamieszanie w polu karnym jednak oddaje strzał Patryk Sochacki i w 88 minucie zdobywa swojego drugiego gola i mamy remis 3-3 Brawo!!! Mieliśmy nadzieję ,że 1 punkcik zostanie ,ale 2 minuty do końca i bramka dla Gości załamanie w naszych szeregach tracimy coś o co walczyliśmy w drugiej połowie w jedną minute i przegrywamy mecz.