Carina drugą sesją!!!

MECZ KONTROLNY
POGOŃ Wężyyska - CARINA Gubin
Bramki dla Pogoni zdobyli:
Karol Pędziochx2
Patryk Krawczyk
Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:
Marcin Pawelski- Maciej Żarski, Andrzej Pasterniak, Dawid Kasperowicz, Rafał Olszewski, Szymon Łopatkiewicz, Karol Pędzioch, Jakub Szczęśniak, Patryk Krawczyk, Krystian Reszetniak, Marcin Andryk, Kacper Magdziak,Piotr Ostrowski Patryk Sochacki TRENER Ryszard Stasiak
W pierwszej połowie spotkania tylko zawodnicy Naszej drużyny potrafili trafić do siatki przeciwnik. Gra Naszej drużyny wyglądała lepiej od drużyny z Gubina, lecz podczas drugiej połowy poziom spotkania zdecydowanie wyrównał się. Obydwie drużyny stwarzały groźne sytuacje. Pomimo trzech straconych bramek Naszej siatki dobrze bronił Marcin a reszta zawodników zaprezentowała również niezły poziom. Szkoda dwóch poprzeczek ustrzelonych przez Naszych zawodników. Dziękujemy drużynie z Gubina za możliwość rozegrania spotkania i życzymy powodzenia w nadchodzącej rundzie. Dziękujemy również Naszym piłkarzom oraz obecnym kibicom. Kolejny a zarazem ostatni mecz kontrolny Naszej drużyny odbędzie się w następny weekend. Więcej informacji podamy wkrótce.