Cenne 3pkt NASZE!!!!

Dnia 27.09.2015r. na boisku w Wężyskach odbył się męcz pomiędzy Pogonią Wężyska a Energetyk Dychów.
Gospodarze zaczęli mecz w następującym składzie:
Marcin Pawelski- Kamil Kwiatkowski, Adam Kułacz, Daniel Brajerek, Kamil Grubizna- Mariusz Karbowiak (k), Dariusz Sadowski, Paweł Wilk, Józio, Patryk Sochacki- Krystian Borodo
Mecz zaczął się w spokojnym lecz w niektórych momentach dynamicznym tempie. Było widać, że obu drużyną zależy na wygranej, lecz to Pogoń jako pierwsza zadała celny cios. W dwunastej minucie meczu Mariusz Karbowiak po dobrym rozpoczęciu gry z boku boiska posłał piłkę do siatki. Na szczęście po zdobytej bramce nasi zawodnicy kontrolowali grę dzięki czemu nie stracili głupio bramki jak to bywało w poprzednich meczach. Oczywiście drużyna gości atakowała i skonstruowała kilka sytuacji podbramkowych, lecz w takich momentach mogliśmy liczyć na skuteczną grę naszych obrońców. W 24. minucie sędzia zawodów ukarał żółtą kartką zawodnika gości a już w 30. minucie karze uległ kapitan drużyny w Wężysk Mariusz Karbowiak. Pod koniec pierwszej połowy bramkę w 43minuie   "do szatni" zdobył Dariusz Sadowski i jest 2:1 .Pod koniec Paweł Wilk został ukarany żółtą kartką. Zawodnicy Pogoni z dobrymi humorami weszli do szatni a z jeszcze bardziej bojowym nastawieniem z niej wyszli. W 57. minucie Kamil Kwiatkowski zdaniem sędziego zasłużył na żółty kartonik a w 60 minucie opuścił boisko w jego miejsce wszedł Dominik Sochacki. Nie minęło dużo czas od zmiany bo zaledwie 3 minut a goście zdobyli gola kontaktowego. Było nerwowo ,ale pod koniec meczu w 85 minucie  jednak  zdobyliśmy gola na 3:1  bramkę zdobył  Patryk Sochacki i wynik był już pewny. Na koniec jeszcze zmiana boisko opuścił Józio a w jego miejsce wszedł Rafał Olszewski.Koniec meczu i wygrywamy  dziękujemy piłkarzom oraz kibicom za obecność na meczu. Zdobyliśmy bardzo cenne trzy punkt miejmy nadzieję, że nie ostatnie w tej rundzie i sezonie. Aktualnie po sześciu kolejkach Pogoń zdobyła osiem punktów i znajduje się na siódmej pozycji w tabeli za Lubskiem a przed Czarnowem. Niecierpliwych A klasowych emocji już teraz zapraszamy na mecz, który odbędzie się 3 października, 15:00 na boisku w Ochli.