Horrendum...

W niedzielę 01.10.2017r. rozegraliśmy kolejne już spotkanie Derbowe. Wystąpiliśmy w następującym składzie:(grafika poniżej).

Wszyscy w okolicy wiedzieli, że nie będzie to łatwe spotkanie dla obu drużyn. Derby rządzą się swoimi prawami. Podwójna motywacja miała odzwierciedlenie na placu gry. Punktualnie o 15:00 rozpoczęliśmy zawody. Pierwsze minuty to w przeciwieństwie do ostatniego pojedynku "badanie przeciwnika". Dynamiczne, lecz ostrożne akcje penetrowały oba pola karne. Bliżej do zdobycia gola w początkowej części spotkania byli Czarni. Dwie dogodne akcje po błędzie Naszej formacji defensywnej nie znalazły jednak drogi do bramki Marcina. Ostra gra nieprzerwanie dawała o sobie znać. Co jakiś czas obsada ławki trenerskiej musiała interweniować na polu gry. Zawodnicy Pogoni również stwarzali zagrożenie pod bramką gospodarzy, lecz odwieczna zmora Naszej drużyny, brak odpowiedniej skuteczności towarzyszyła zespołowi. Niska siła rażenia całej drużyny...  Wiadomo, nie wszystko może wpaść, lecz zarazem Czarni jaki My mogliśmy zdobyć więcej goli. Po pewnym czasie jednak cios zadają Czarni. W 42. minucie podanie w nieodpowiednio krytą część boiska dostaje napastnik Czarnych. Nie marnuje dogodnej sytuacji. W przerwie dokonujemy dwóch zmian. Boisko opuszcza Dawid K i Patryk. W Ich miejsce pojawia się Karol i Dawid B. Podczas drugiej części spotkania przeprowadzamy jeszcze trzy zmiany. W 56., 75. i 81. minucie boiska opuszcza kolejno Szymon, Maciej i Mateusz. W Ich miejsce melduje się Patryk, Marcin A i Krzysztof. Do końca obraz gry i wynik nie zmienia się. Stosunkowo twarda gra obu zespołów skutkuje karami. Sędzia uznał, że przepisy złamał Piotr oraz Mateusz w 80. minucie spotkania. Konfrontacje wygrywają Czarni. Brawo Wy! Już teraz zapraszamy Was na wiosenny rewanż. Dziękujemy piłkarzom oraz kibicom za obecność. Poniżej zamieszczamy wyniki całej kolejki, stan tabeli oraz zapowiedź kolejnej serii spotkań. Nasza gra musi ulec zmianie. Czwarty mecz bez punktów nie napawa optymizmem. No nic. Miejmy nadzieję, że Nasi piłkarze odrobią zadaną Im pracę domową. Kolejny mecz już za tydzień. Gramy z sąsiadem w tabeli. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie. DO ZOBACZENIA!!!