Kado rozbrojone...

W niedzielne popołudnie Nasza drużyna udała się do Górzyn. Na miejscowej "Górzyn Arenie" o godzinie 15:00 rozpoczął się pomiędzy miejscowym Kado Górzyn a przyjezdną Pogonią Wężyska. Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: (grafika poniżej).

Już przed meczem można było szykować się na spotkanie "z piekła rodem". Przeciwnik podchodząc do tego spotkania plasował się na 3. miejscu w ligowej tabeli. Pogoń również nie wyglądała źle. 13 pkt. i 8. miejsce w rozgrywkach to niezły wynik na tym etapie rozgrywek, lecz niezbyt satysfakcjonujący dla Naszej drużyny. Początek spotkania i pierwsze niewykorzystane sytuacje z Naszej strony nie ułatwiały gry Naszej ekipie. Dogodne sytuacje jak strzał Patryka Sochackie,  eksploracja pola karnego przez Patryka Krawczyka w której można było dopatrzeć się faulu bramkarza na Naszym pomocniku lub rzuty wolne wykonywane przez Kacpra odgryzły się na Naszej ekipie. Pod koniec pierwszej części spotkania gospodarze zadają Nam mocny cios. 44. minuta 1:0.... Co prawda gospodarze również stworzyli kilka dogodnych dla siebie sytuacji a co ważniejsze w piłce nożnej jedną wykorzystali. To Oni wygrali pierwszą część spotkania. Na drugą część zawodów meldujemy się w niezmienionym składzie. Wymiana ciosów staje się coraz bardzie agresywna. Niskie prowadzenie gospodarzy staje się zagrożone. W 71. minucie przebłysk formy prezentuje Patryk Sochacki. Po rzucie wolnym wykorzystuje On stworzoną sytuację. Trzy minuty później "popisał się" również Patryk. Wywarcie presji na obrońcy po czym strzał w długi róg bramki opłacał się. Wynik zawodów ustalony, 1:2. Do końca spotkania obie drużyny mocno i z biegiem czasu coraz agresywniej atakowali. Dobrą postawą na pozycji bramkarza w Naszej drużynie wykazał się Marcin. "Wyczyścił" kilka groźnych centr oraz obronił zagrażające strzały. Podczas drugiej części meczu przeprowadziliśmy dwie zmiany. Boisko opuścił Mateusz (75. minuta) oraz Dawid Butkiewicz (89. minuta). W Ich miejsce pojawił się Szymon i Marcin Andryk. Spisała się cała drużyn. Dobra dyspozycja obrony a także satysfakcjonująca gra ofensywy na czele z Patrykiem doprowadziła zespół do zwycięstwa. Brawo drużyna! Dziękujemy piłkarzom za dobre widowisko a szczególnie za kolejne 3pkt. do ligowej tabeli. Dziękujemy kibicom za obecność. Dyspozycja dnia pozwoliła na wygraną, lecz w Naszej grze można jeszcze dużo poprawić. Patrzymy w przyszłość. Czeka Nas kolejna drużyna z czołówki. Tym razem wicelider z Grabic. Poniżej zamieszczamy wyniki ostatniej kolejki, tabelę oraz zapowiedź kolejnej serii spotkań.