Końcówka z zerem...

W sobotę 17.06.2017r. na własnym boisku podejmowaliśmy ekipę z Górzyna. Mecz z "Kado" odbył się o godzinie 17:00. Zaprezentowaliśmy się w następującym składzie: (grafika poniżej).

Od pierwszych minut można było zauważyć niezłą dyspozycję zawodników z Górzyna. To Oni byli dłużej pod grą i stwarzali groźne sytuacje. Tydzień temu My szybko ułożyliśmy wynik spotkania. Tym razem przeciwnicy rzucili swój szablon na boisko. Szybkie kontrataki i konstruktywne akcje pozwolili Im na zdobycie trzech goli. Przespaliśmy praktycznie całą pierwszą połowę. Stworzyliśmy kilka akcji podbramkowych, lecz niestety... nic poważnego. W przerwie meczu decydujemy się na zmianę. Plac gry opuszcza Szymon. 45 minut dostaje Kuba. Druga połowa zaowocowała lepszą, lecz nie do końca skuteczną grą Naszego zespołu. W 59. minucie gola zdobył Karol, lecz na tym niestety się zakończyło a okazji było wystarczająco dużo aby wyjść na prowadzenie. Bramkarz gości prezentował dobrą dyspozycję co, pomijając kilka błędów sędziego oraz Nasze niedoskonałości skutecznie uniemożliwiało inkasowanie kolejnych goli. Goście w trakcie drugiej odsłony również kilkakrotnie postraszyli Bohdana, lecz było to nieskuteczne. W trakcie drugiej połowy Nasz zespół przeprowadził jeszcze trzy zmiany. Boisko kolejno w 55., 70., oraz 83. minucie opuścił Patyk Krawczyk, Kacper oraz Patryk Sochacki. W Ich miejsce pojawił się Mariusz, Rafał oraz Łukasz. Podczas drugiej połowy żółtą kartką ukarany został Dawid i Mateusz. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:3. Wszystkim kibicom oraz piłkarzom serdecznie dziękujemy. Był to ostatni mecz sezonu 2016/2017r. Poniżej zamieszczamy wyniki wszystkich spotkań ostatniej kolejki oraz ostateczną tabelę ligi. Na końcowe podsumowanie rundy wiosennej zapraszamy do kolejnego artykuł.