Pogoń Wężyska - Perła Cybinka / Relacja

Pogoń Wężyska 2  - 2 Perła Cybinka

Bramki

20 min. Gol Perla Cybinka 0-1

24 min. Gol Pogoń Wężyska (Dariusz Sadowski) 1-1

31 min. Gol Pogoń Wężyska (Patryk Sochacki) 2-1

87 min. Gol Perła Cybinka 2-2

Kartki

Krystian Reszetniak  26 min. (żółta)

Wyjściowy skład.

Marcin Pawelski

Rafał Olszewski

Krzysztof Piwowarczyk (zmiana 58min. wszedł Kamil Grubizna)

Mariusz Karbowiak

Adam Kułacz

Kamil Kwiatkowski

Dariusz Sadkowski

Krystian Reszetniak

Patryk Sochacki

Szymon Łopatkiewicz (zmiana 70 min. wszedł Marcin Andryk)

Krystian Borodo

Przebieg

W 2 min. Pogoń oddała pierwszy strzał.

Po 20 min próbowania dokładnego zbudowania skutecznej akcji sprawdza się przysłowie, że "niewykorzystane okazje lubią się mścić", konkretnie po kilku nieudanych akcjach Pogoni Perła zbudowała dobrą bramkową akcje i gol 0-1

Niespełna 4 min. po stracie bramki Pogoń się podnosi i Dariusz Sadkowski zdobywa wyrównującego gola i wracamy do gry jest 1-1 w 24 minucie.

26 min. I nagle małe zamieszanie z udziałem Krystiana Reszetniaka i nasz zawodnik dostaje żółtą kartkę.

7 minut po zdobyciu wyrównującego gola , Patryk Sochacki po pięknej walce strzela gola  na 2-1 w 31 min. I gra zaczyna się sama układa.

w 46 min. (doliczony czas gry I połowy), ładnym strzałem popisuje się Krystian Borodo.

W 47 min. Sędzia Romanowski kończy I połowę.

II połowa

w47 min. Krystian Borodo popisuje się pięknym strzałem z rzutu wolnego.

58 min. pierwsza zmiana Kamil Grubizna zmienia Krzysztofa Piwowarczyka

69 min. Obie drużyny próbują zbudować akcję dzielnie walcząc. I nagle zmęczenie dopada jednego z naszych zawodników, Szymona Łopatkiewicza, skurcz mięśni i nieunikniona będzie zmiana.

70 min Marcin Andryk zmienia kontuzjowanego Szymona Łopatkiewicza

83 min. Świetne zgranie Krystiana Bordo z Marcinem Andrykiem, i akcja zakończona niecelnym strzalem z głowy piłki przez Krystiana.

86 min. Kamil Kwiatkowski zagrywa ręką w naszym polu karnym i rzut karny, świetnie wybroniony przez Marcina Pawelskiego.

87min. Rzut rożny po wybronionym karnym zamieszanie i gol na 2-2 3 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.

90 min. Sędzia Romanowski sygnalizuje że dolicza 2 minuty, więc jeszcze można coś strzelić

92min. Koniec meczu.

Troszkę szkoda tych 3 punktów uciekły w ostatniej chwili , ale musimy walczyć dalej kolejny mecz w Łężycy w miejscową Spartą , która w pierwszej kolejce pokonała Chynowianka u siebie 3:1 będzie na prawdę ciężkim przeciwnikiem początek meczu godzina 17:00