Restart....

Restart....

Po odpoczynku powracamy do ligowych potyczek. W sobotę (06.05.2017r.) wyjechaliśmy do Zabłocia. Na miejscu stanęliśmy "oko w oko" z Błękitnymi: Pogoń wystąpiła w następującym składzie: (grafika poniżej)

Od samego początku można było spodziewać się trudnego spotkania. Rywalizowaliśmy z sąsiadem w tabeli. Gospodarze szybko wzięli się do owocnej pracy. Już w około 3. minucie przegrywaliśmy... Początek a my już musimy odrabiać.... Musimy się tego wystrzegać szczególnie na obcym terenie!!! No nic.... gramy dalej... Kilka minut później bo w 10. minucie spotkania mamy szansę na wyrównanie wyniku meczu. Sędzia po faulu w polu karnym na Mateuszu wskazuje na wapno. Niestety.... Świetną interwencją po strzale Karola popisuje się bramkarz gospodarzy. Brawa dla golkipera miejscowych. Gramy dalej.... Długo nie musieliśmy czekać na "odkupienie win". Karol już w 19. minucie spotkania ładnym strzałem z 15m. ponownie zatrudnia bramkarza gospodarzy. Tym razem do wyciągnięcia piłki z siatki. Do przerwy bez niespodzianek. Po przerwie meldujemy się na placu gry w niezmienionym składzie. Niestety...., krótko po rozpoczęciu żółtą kartką ukarany zostaje Mateusz... niepotrzebne odzywki=zasłużona kara. Udaje się Nam grać niezłą piłkę. Strzelamy drugiego gola! Po strzale Karola piłkę do bramki kieruje Mateusz. Brawo! Wychodzimy z presji. Tuż po strzeleniu gola przeprowadzamy zmianę. Na boisku w miejsce Szymona pojawia się Grzesiu.  Satysfakcjonujący wynik przykrywa przykra sytuacja.... Po bardzo niesportowym zachowaniu na boisko pada Grzesiu..... Grzesiu był w powietrzu gdy wbiegł w niego i uderzył go łokciem zawodnik gospodarzy. Sędzia przyznał zawodnikowi drugą żółtą kartkę w skutek czego opuścił On boisko... Grzesiu niestety doznał dosyć poważnego urazu..... Po brawurowej interwencji gospodarza Nasi zawodnicy szybko udzielili pomocy koledze z zespołu... Grzesiu opuścił boisko, została wezwana pomoc medyczna a w 60. minucie w jego miejsce pojawił się Rafał. W między czasie wynik meczu wyrównał się. Na Nasze szczęście nie na długo... Karol podwyższa zarazem ustanawia w 69. minucie meczu wynik spotkania. Do końca meczu Nasi piłkarze kontrolowali wynik spotkania, lecz musieli się o to bardzo postarać. Błękitni nawet w 10. potrafili stworzyć konstruktywną sytuację. Zwyciężamy 3:2.... Niestety.... "przypłaciliśmy ludźmi".. Grzesiu zagrał 5 minut a jak się później okazało złamał obojczyk.... Kontuzja wyklucza go z dalszej gry w tym sezonie. Życzymy szybkiego powrotu do pełnej sprawności Grzesiu. Czekamy na Twój powrót. Jak to mówią sport to zdrowie. Po 20. kolejce utrzymujemy 7. lokatę w tabeli. Poniżej zamieszczamy wyniki wszystkich spotkań 20. kolejki, aktualną tabelę oraz zapowiedź 21. kolejki. DO ZOBACZENIA!!!