Turniej w Neuzelle.

Nasza drużyna dostała zaproszenie na turniej noworoczny od zaprzyjaźnionego klubu pochodzącego z drugiej strony Odry. Neuzeller Neujahrsturnier 2017r. zakończył się dla ekipy z Wężysk bardzo dobrze. Wygraliśmy ten turniej. Zaprezentowaliśmy się następującym składem:
Marcin Pawelski. Andrzej Pasterniak, Karol Pędzioch, Dawid Kasperowicz, Patryk Krawczyk, Piotr Ostrowski, Maciej Żarski, Marcin Andryk, Szymon Łopatkiewicz. Naszemu zespołowi towarzyszył Łukasz Gawlik, Mirosław Adamczuk wraz z trenerem. Turniej dla Naszej drużyny rozpoczął się o godzinie 18:07. Pierwszy mecz rozegraliśmy z SG Janschwalde. Wygraliśmy te spotkanie 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Andrzej. W drugim spotkaniu stanęliśmy naprzeciw Neuzelle II. Pokonaliśmy Ich w stosunku 6:0. Autorami bramek w tym spotkaniu byli: Karolx2, Maciekx2, Dawid i ponownie Andrzej. Trzecie spotkanie z pierwszym zespołem Neuzelle zakończyło się wynikiem 3:0. Bramki dla Pogoni zdobył Patryk x2 i Karol. W czwartym spotkaniu o 3pkt walczyliśmy z zespołem SV Pinnow. Kolejny raz wyszliśmy z placu gry zwycięsko. Tym razem spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1. W spotkaniu do bramki przeciwnika strzelali: Karolx2 i Andrzej. Piąte spotkanie było potyczką z zespołem BW Drewitz. Zwyciężyliśmy również 3:1. W tym spotkaniu bramki zdobyli: Karol Andrzej i Szymon. Szóste spotkanie było pojedynkiem z dobrze znaną Nam DAR-BOL Alfa Jaromirowice. Z tego spotkania również wyszliśmy zwycięsko. Bramka na wagę 3pkt w tym spotkaniu wpadła po rykoszecie. Podsumowując cały turniej. Zajęliśmy 1 miejsce. Strzeliliśmy 17 goli (1. trafienie samobójcze) tracąc przy tym tylko dwie bramki. Dziękujemy za zaproszenie Neuzelle SV 1922 e.V. Danken für die Einladung.:)W najbliższym terminie będziemy informować Państwa o nadchodzących meczach kontrolnych i wszelkich innych informacjach dotyczących Naszego klubu. DO ZOBACZENIA !!!!