Zawiodła skuteczność.....

W niedzielę (21.08.2016r.) na boisku w Wężyskach odbyła się pierwsza kolejka "A" klasy 2016/2017r. Miejscowa POGOŃ podjęła przyjezdny Relax Grabice.

Gospodarze wystąpili w następującym składzie:

Ariel Stępień- Piotr Ostrowski, Maciej Żarski, Andrzej Pasterniak, Dawid Kasperowicz- Mateusz Dalecki, Patryk Krawczyk, Kacper Magdziak, Mariusz Karbowiak(k)- Patryk Sochacki, Krystian Reszetniak

Rafał Olszewski, Szymon Łopatkiewicz, Grzegorz Tararako, Marcin Andryk

TRENER PIOTR Nahorski

Z pierwszym gwizdkiem meczu zaczęła się kumulacja sytuacji podbramkowych dla "POGONI". Niestety.... niewykorzystanych.... Mogliśmy prowadzi nawet w stosunku 5:0, lecz gdy piłka trafiała pod nogi Naszych wysuniętych zawodników to po ich strzale nieszczęśliwym trafem mijała bramkę lub obronną można powiedzieć "nogą" wychodziła drużyna gości. Ponad 20 minut kontrolowania meczu a na koncie dalej 0. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić.... Tak było i w tym przypadku.... W okolicach 30. minuty meczu zamieszanie w polu karnym gospodarzy zakończyło się utratą bramki.... 0:1 goście w euforii. Trzeba wstać i dogonić rywali.... Udało się to jeszcze przed końcem pierwszej połowy. Do bramki rywali w ostatniej minucie trafił Patryk Sochacki. Przerwa była okazją do ustalenia założeń dotyczących np. zmian zawodników. Powróciliśmy na płytę w podstawowym składzie. W trakcie drugiej połowy meczu gra nie przypominała już tej z pierwszej części spotkania. Styl spotkania obniżył się, lecz żadna z drużyn nie dominowała. W drugiej odsłonie meczu Pogoń dokonała czterech zmian. Boisko opuścili Mariusz Karbowiak (55 minuta), Mateusz Dalecki (55), Krystian Reszetniak (77), Piotr Ostrowski (81). Zastąpili ich Szymon Łopatkiewicz, Grzegorz Tararako, Rafał Olszewski i Marcin Andryk. Po pierwszym meczu trudno wyciągnąć jeszcze uzasadnione wnioski. W ostatniej kolejce sezonu 2015/2016r. ulegliśmy dzisiejszym gościom 7:4 na własnym boisku. Dzisiaj remis. Mecz meczowi nie równy, ale czy poprawiliśmy swoją grę ? Na to pytanie będziemy mogli odpowiedzieć dopiero za dwa lub trzy pojedynki. To dopiero pierwsze koty za płoty. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, kibicom za obecność. Zarządowi dziękujemy za dostarczenie nowego wyposażenia zawodników, które prezentowało się bardzo ładnie. Już teraz zapraszamy na następny mecz. Poniżej zamieszczamy wyniki dzisiejszych spotkań, stan tabeli na dzień 21.08 a także zapowiedź następnej kolejki. DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA!!!! TYLKO POGOŃ :)