Niedzielna gierka :-)

W niedzielę dwa tygodnie przed rozpoczęciem sezonu POGOŃ rozegrała sparing z Niemieckimi kolegami z miejscowości Neuzelle. Na spotkaniu wystawiło się 13. (Ariel-Mariusz, Mateusz Dalecki, Piotrek, Dawid, Grzesiek, Patryk Krawczyk, Kacper, Szymon, Krystian, Mateusz Kasowski, Patryk Sochacki, Marcin )    zawodników z czego czterech to nowo pozyskane twarze. (Mateusz, Dawid, Kacper i Ariel) Chłopaki prezentowali niezłą grę zespołową . Dzieki porozumieniu stron mecz odbył się w wymiarze 3x30 minut. Sędzią zawodów był Mirosław Pławiak. Były zawodnik, bramkarz Naszego klubu obecnie sędzia. Rezultat meczu 8:1. Jedno trafienie zanotował Patryk Sochacki po dwa Kacper i Patryk Krawczyk a hat trick'em popisał się Krystian. Po mecz w ramach podtrzymania koleżeńskiego stosunku pomiędzy klubami zarząd Pogoni przygotował mały poczęstunek w formie grillu wraz z napojami %. Za tydzień ostatni mecz kontrolny z Zenitem Lugów na boisku w Świebodzinie. Już teraz serdecznie zapraszamy na ten mecz. Trener Piotrek ma mocny "orzech do zgryzienia" przed sezonem pod względem obsadzenia podstawowej "11". Wszyscy zawodnicy prezentują przyzwoity poziom. Są już pewne pozycje, lecz niektóre przepustki do wyjściowego skladu są dalej do rozdania co powinno motywować chłopaków do ciężkiej pracy na treningach. Na dzisiaj to koniec! DO ZOBACZENIA!

Powiązana galeria: