Koniec rundy , złej rundy

I koniec rundy dla naszej Pogoni , ale na duże pochwały po tej rundzie nie możemy liczyć.Oczywiście zdarzały się mecze bardzo dobre ,ale może 2 , 3 w wykonaniu naszych chłopaków np. derby z Czarnowem gdzie walkę było widać , też mecz z Dychowem wygrany ,ale większość meczy słabo. O to poszczególne statystyki :

- Bramki zdobyte to 24 a stracone aż 60

- Punkty 8 , zwycięstwa 2 , remisy 2 i 9 porażek

- Nasi strzelcy to :

Patryk Sochacki  9 bramek  , Dariusz Sadowski 4 bramki , Krystian Borodo 3 bramki ,  Szymon Łopatkiewicz 2 bramki ,  Paweł Wilk , Mariusz Karbowiak , Mateusz Kasowski i Łukasz Kuzdrowski po 1 trafieniu , i 2 bramki to samobójcze.

Runda jesienna się skończyła w słabym stylu jedyne z z czego możemy się cieszyć to z naszych kibiców  bo jak zawsze ich nie brakowało na meczach stadion był zapełniony oby tak dalej , ale Pogoń też musi się dopasować grą do naszych fanów . Przechodząc do spraw personalnych tak jak wcześniej informowaliśmy nasz dotychczasowy Prezes zrezygnował ze swojej posady. A więc zmiany od przyszłej rundy zobaczymy co to będzie z naszym klubem , kto obejmie klub ? Jak będzie wyglądała sytuacja kadrowa ? Naprawdę ciężko jest teraz na gorąco coś sugerować wybory pokażą. Dalej wierzymy w naszą drużynę i im kibicujemy , JESTEŚMY Z WAMI POGOŃ. Do zobaczenia na wiosnę.