Ostatni mecz i kolejna porażka

Dnia 11.11.2015r. w święto "Niepodległości" na boisku w Grabicach odbył się mecz pomiędzy Relac Grabice a Pogoń Węzyska.

Goście wystąpili w następującym składzie:

Marcin Pawelski- Daniej Brajerek, Kamil Kwiatkowski, Dawid Fediuk, Krzysztof Piwowarczyk(k), Szymon Łopatkiewicz, Dariusz Sadowski, Dominik Sochacki , Józef Filiński- Patryk Sochacki, Krystian Borodo

Zmiany:

Dominik Sochacki - Marcin Andryk

Kamil Kwiatkowski - Rafał Olszewski

Co tu dużo pisać o meczu.... Goście zaczęli dość ostrożnie można było zauważyć lekką przewagę Pogoni w stosunku wymiany piłki czy w jej posiadaniu. Bramkarz gospodarzy dostał czerwoną kartkę w mniej więcej 30 minucie spotkania za nieprawidłową interwencję. Drużyna z Wężysk próbowała wykorzystać tą przewagę, lecz jak zawsze to się nie udało...... Gospodarze strzelają na 1;0 i 2;0 kończy się pierwsza połowa. W drugiej połowie nasza Pogoń zdobywa bramkę na 2:1 a jej autorem jest Patryk Sochacki i łapiemy kontakt .Pogoń zaczyna walczyć są strzały próbujemy tworzyć akcje ,ale słabo gramy  obronie i tracimy bramkę na 3:1.Podcina nam to skrzydła znów trzeba gonić 2 bramkową stratę jednak udało się dosyć szybko strzelić bramkę na 3:2 a zdobył ją drugi raz Patryk Sochacki.Wracamy do gry ale nie na długo bo gospodarze zdobywają 2 bramki i jest 5:2 Koniec meczu słabiutkiego meczu w naszym wykonaniu  za co można dać w większoći naszym zawodnikom czerwoną kartkę ,nasza gra była mocno odbiegająca od jakiej byśmy sobie życzyli. W drużynie Pogoni widać było tylko jeden pozytywny aspekt gry był nim bramkarz Marcin nie raz nie dwa ratuje nas od utraty większej ilości bramek. A mogło być ich zdecydowanie więcej a my mogliśmy też zdobyć więcej bramek, lecz gospodarze skutecznie odpierali ataki i także skutecznie kontratakowali w osłabieniu. Brawa dla drużyny z Grabic mimo straty kapitana w pierwszej połowie zdołali wygrać co niestety dla naszej drużyny jest już praktycznie zapomnianym pojęciem. Czego brakuje naszej drużynie, że nie możemy wygrać meczu, który jest praktycznie wygrany ? Piłka jest nieobliczalna ale żeby aż tak ? Pozostawmy to bez większego komentarza. Miejmy nadzieję, że zawodnicy wraz z trenerem na czele przepracują okres zimowy skutecznie co będzie prowadziło do większej ilości zdobytych punktów w rundzie wiosennej. Dziękujemy piłkarzom za ich dotychczasową pracę tak jak zostało to wspomniane wyżej miejmy nadzieję, że będzie ona skuteczniejsza w okresie wiosennym. Nielicznej grupie kibiców z Wężysk także dziękujemy za obecność na ostatnim spotkaniu w tym roku. I nieoficjalna wiadomość jest taka ,że Prezes Sławomir Pawłowski zrezygnował ze swojej posady a więc wybory na wiosnę na nowego Prezesa klubu Lzs "POGOŃ " Wężyska. Wszystkie informacje dotyczące rozpoczęcia rundy wiosennej sparingów itd. będą zamieszczane na tejże stronie oraz na afiszach w wiosce. Dziękujemy do zobaczenia :)