Sromotna porażka

W Sobotę pojechaliśmy do Górzyna na mecz z miejscowym Hamarem.Wystąpiliśmy w następującym składzie Marcin Pawelski-Krzysztof Piwowarczyk - Adam Kułacz Daniel Brajerek - Mariusz Karbowiak - Józef Filiński - Mateusz Kasowski - Szymon Łopatkiewicz - Patryk Sochacki - Krystian Borodo.

Początek meczu koncert w naszym wykonaniu gramy dobrze kontrolujemy 12 minuta gola dla Pogoni Szymon Łopatkiewicz jest 1-0.Dostaliśmy wiatru w żagle i jest gol na 2-0 Szymona Łopatkiewicza wszystko pięknie się układa.Jedak sędzia dopatrzył się u Adam Kułacza złego zachowania i wyrzuca go z boiska i wszystko się sypie. W 10 minut tracimy 4 bramki i gospodarze już można powiedzieć mają 3 punkty. Druga połowa to tylko strzelanie gospodarzy i mecz kończy się 8-2 początek piękny a potem... wiadomo co szkoda przegrywamy.Za tydzień mecz u nas z Alfą o godzinie 14:00