Meczowa Sobota w Wężyskach

Po nieudanej "Rehabilitacji" w Łężycy gdzie dostaliśmy tęgie lanie ,ale nie przez naszą słabą grę tylko przez poukładaną i konsekwentną grę Sparty.Ale musimy o ,tym jak najszybciej zapomnieć i poprzez tygodniowe treningi przygotować się na drużynę TKKF CHYNOWIANKA - FRANCEPOL Zielona Góra drużyna ,która sensacyjnie po 2 kolejkach nie zainkasowała nawet jednego oczka.Ale nie tylko nasi seniorzy w sobotę grają ,ale także będzie przed mecz naszych juniorów ,którzy inaugurują swój sezon  o godzinie 13:00 na naszym obiekcie podejmą ZIELONYCH Łagów zbiórka na boisku o godzinie 12:15.Tuż po zakończeniu meczu naszych młodzików zostanie godzina odpoczynku i ruszamy z poważną walką o punkty na A-klasowym podwórku bo gramy z wspomnianą CHYNOWIANKĄ na naszym stadionie w Wężyskach początek meczu o 16:00 a więc zapełnijmy stadion kibicami tak jak zawsze to u nas bywa ,widzimy się na stadionie POGONI.