Przystopowani....

W sobotę (09.09.2017r.) na boisku w Wężyskach podejmowaliśmy gości z Nowogrodu Bobrzańskiego. Zaprezentowaliśmy się następującym składem: (grafika poniżej)

Pierwsze minuty meczu nie zapowiadały tak drastycznego rezultatu. Gra wyglądała zadawalająco, lecz do czasu. Pierwsze nieudane akcje Naszego zespołu nie wpłynęły motywująco na drużynę.... Wręcz przeciwnie. Lekkie docinki zawodników spowodowały powolny rozpad Naszej gry. Skutki były bolesne. W 26. minucie goście wychodzą na prowadzenie. My po drodze zdążyliśmy już otrzymać żółtą kartkę. Dawid Butkiewicz został ukarany za utrudnianie gry. Niepotrzebny kartonik.  Krótko przed zakończeniem pierwszej połowy (41. minuta) ukarany zostaje również Kacper. Przerwa. Chwila na uporządkowanie gry oraz ostudzenie nastrojów. W przerwie dokonujemy zmiany. W miejsce Patryka Sochackiego pojawia się Rafał. Druga część spotkania zaczyna się tragicznie. Już po 5. minutach czerwoną kartkę otrzymuje Marcin. Szkoda tego wykluczenia w świetle kolejnych spotkań. Nasz bramkarz na około 25. metrze zatrzymuje przeciwnika w niedozwolony sposób gdy ten wychodził na teoretycznie "czystą budę". No nic. Gramy dalej. Marcina na miejscu bramkarza zastępuje Mateusz. Niedługo po tej sytuacji (58 minuta) boisko opuszcza Mariusz i Dawid Butkiewicz. W Ich miejsce pojawia się kolejno Krzysiu i Adam. Cztery minuty po przeprowadzeniu zmian goście rozpoczynają strzelanie. W 62. minucie przegrywamy 2:0. Nasza gra nie wygląda dobrze. W 63. minucie boisko opuszcza Patryk Krawczyk  w 65. minucie Dawid Kasperowicz. W Ich miejsce pojawia się kolejno Dominik i Grzesiu. Tracimy kolejne dwie bramki. W 68. i 72. minucie goście podwyższają na 4:0. Przeprowadzamy ostatnią zmianę. Na boisku w 73. minucie pojawia się Michał Tomczak debiutant. Miejsca ustąpił mu Szymon. W ostatnim kwadransie spotkania dwa ładne trafienia zaliczył Kacper. Goście odpowiedzieli ostatnim piątym trafieniem. Przegrywamy 5:2. W ostatnich dwóch minutach graliśmy w podwójnym osłabieniu. Boisko w skutek drugiej żółtej kartki opuścił Kacper. Zagraliśmy słaby mecz. Treningi, które obędą się w tygodniu muszą poprawić Naszą dyspozycję. Bilans 7. pkt. po 4. meczach nie jest zły, lecz aby utrzymać się w czołówce potrzebujemy dobrej skuteczności. Dziękujemy ekipie Fadomu. Dziękujemy również piłkarzom oraz kibicom z Wężysk. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie. Wyniki pozostałych spotkań 4. kolejki, tabelę oraz zapowiedź 5. kolejki zamieszczamy poniżej. DO ZOBACZENIA!!