Znicz dalej płonie.....

W niedzielę 03.09.2017r. o godzinie 17:00 na boisku w Leśniowie Wielkim miejscowy Znicz podejmował Naszą Pogoń Wężyska. Zaprezentowaliśmy się w następującym składzie: (grafika poniżej).

Od samego początku spotkania staraliśmy się szybko objąć prowadzenie. Liczne strzały np. Kacpra czy Dawida Butkiewicza, debiutanta w Naszej drużynie nie mogły znaleźć drogi do bramki przeciwnika. Niewykorzystane sytuację lubią się mścić... Długo nie musieliśmy czekać bo już w 30. minucie tracimy bramkę.... Obraz gry do końca pierwszej części meczu nie zmienił się. Widoczna było przewaga Naszej drużyny, lecz jak to często bywa... nieskuteczna. Przerwa. Na drugą część spotkania wychodzimy podstawową "11". W drugiej części zawodów poziom wyrównał się. Liczne groźne sytuacje tworzyły obie drużyny. Bramkę dającą remis Naszej drużynie a zarazem ustalającą wynik spotkania po strzale Szymona, z lewej strony pola karnego zdobywa Kamil Kwiatkowski. Zawodnikowi Znicza, który reprezentował barwy Naszego klubu nie udaje się wybić piłki z linii bramkowej przez co ta trafiła w lewy góry róg bramki. W czasie drugiej połowy wykorzystaliśmy trzy zmiany. Boisko w 55. minucie opuścił Dawid Kasperowicz, w 61. minucie Patryk Krawczyk i w 75. minucie Dawid Butkiewicz. W Ich miejsce pojawił się kolejno Dominik Karbowiak, Piotr Ostrowski oraz debiutujący Wojciech Kulpa. Szkoda niewykorzystanych sytuacji głównie w pierwszej połowie, lecz ważny jest jeden punkt zdobyty na trudnym terenie. Dziękujemy ekipie z Leśniowa Wielkiego. Zapraszamy na wiosenny rewanż. Dziękujemy również piłkarzom oraz kibicom Naszej drużyny. Poniżej zamieszczamy wyniki 3. kolejki, tabelę oraz zapowiedź 4. kolejki. Już teraz wszystkich zapraszamy na kolejne zawody Naszej drużyny.