Wyładowany Dychów....

W sobotę 26.08.2017r. parę minut po godzinie 16. na boisku w Wężyskach miejscowa Pogoń podejmowała Energetyk Dychów. Wystąpiliśmy  następującym składzie: (grafika poniżej).

Pierwsze 40 minut pierwszej połowy nie wskazywało lepszego w tym meczu. Na dobre akcje gospodarzy goście konsekwentnie starali się odpowiadać. Kilka razy ataki Dychowian mogły skończyć się tragicznie dla Naszego zespołu. "Przeciąganie liny" skończyło się w 40. minucie spotkania. Po dośrodkowaniu Dawida piłka znalazła się na głowie Kacpra, który strzelając umożliwił obronę bramkarzowi Energetyka. Na szczęście piłka wróciła w stronę Kacpra. Ponowny atak przyniósł oczekiwany rezultat. 1:0 dla POGONI! Chwilę po wznowieniu gry bramkarz gości ponownie uległ. Tym razem trafienie zanotował Mateusz. Strzał z około 18m. kierowany w dolny róg bramki po rękach bramkarza znajduje drogę do siatki. 2:0 dla POGONI! Przerwa. Na drugą część zawodów wychodzimy w niezmienionym składzie. Mijają 3 minuty gry gdy piłka trafia do Szymona. Prawa strona boiska i jak przystało na bocznego pomocnika, Szymon "zabiera" piłkę w stronę pola karnego. Wbiegając w pole karne zostaje faulowany. Sędzia wskazuje na wapno. Podyktowany rzut karny pewnie wykorzystuje Kacper. 3:0. Goście do samego końca spotkania starali się zdobyć gola. Zaangażowanie opłacało się. W 71. minucie do bramki Marcina trafia zawodnik Energetyka z numerem 19. Do końca spotkani pomimo dogodnych sytuacji z obydwu stron wynik nie uległ zmianie. Cieszą kolejne 3pkt. Pewna wygrana pomimo wymagającego rywala dostarcza zawsze dużo satysfakcji oraz cennego doświadczenia. Miejmy nadzieję, że zaowocuje to w kolejnych spotkaniach. W czasie drugiej połowy przeprowadziliśmy 4 zmiany. Boisko opuścił: Mateusz (65 minuta), Kacper (70 minuta), Rafał (73 minuta) oraz Szymon (80 minuta). W Ich miejsce pojawił się kolejno: Dominik, Grzegorz,Patryk i Krzysztof. Dziękujemy ekipie z Dychowa. Widzimy się na wiosnę. Dziękujemy także obecnym kibicom oraz zawodnikom Naszej drużyny. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie. Wyniki drugiej kolejki, tabela oraz zapowiedź trzeciej kolejki zamieszczamy poniżej. Zapraszamy na Naszego Facebook'a. Znajdą tam Państwo film na którym widnieją wszystkie bramki sobotniego spotkania. DO ZOBACZENIA!!!