Punkty zostają u lidera w Ochli

W sobotę 03.10.2015 graliśmy na boisku w Ochli o punkty z liderem czyli tamtejszą "Zorzą" wystąpiliśmy w następującym składzie bramkę obstawiał Marcin Pawelski linia obrony to Adam Kułacz,Daniel Brajerek,Krystian Borodo,i boki obrony czyli Kamil Grubizna i Kamil Kwiatkowski,linia pomocy to  Dominik Sochacki , Dariusz Sadowski , Józef Filiński , Patryk Sochacki i wysunięty napastnik Paweł Wilk.

Pierwsze minuty meczu to bardzo konsekwentna gra Pogoni w obronie naprawdę wyglądało to bardzo dobrze drużyna z Ochli miała kłopoty z konstruowaniem akcji , ale z czasem nabierała rozpędu i z 10minutowymi atakami na naszą bramkę próbowała zdobyć bramkę a my tylko kontrowaliśmy i mogliśmy zdobyć bramkę.Jednak po dłuższym napieraniu Zorza dopieła swojego i zdobyła bramkę na 1:0 tuż przed przerwą.Po tej bramce troszeczkę Pogoń się otworzyła co skutkowało szybkimi kontratakami Zorzy ,ale do pierwszej połowy nic się nie zmieniło i kończymy połowy przegrywając 0:1.

Na drugą połowę wyszliśmy z takim samym ustawieniem ,natomiast drużyna z Ochli wpuściła kilku zawodników z podstawowego składu i powoli nabierali tępa bardzo szybko strzelili na 2:0 zaraz po tym bramka na 3:0 i Zorza gra już spokojnie a nasza Pogoń zdecydowanie wygląda słabiej chociaż przeciwnie do pierwszej połowy było bardzo dużo  prób strzeleckich naszych graczy jednak nie udało się zdobyć bramki. A końcówka należała do Zorzy i potwierdzili to jeszcze dwoma trafieniami i mecz zakończył się przegraną naszej Pogoni 5:0.Przegrywamy mecz grając z liderem na ich terenie myślę ,że pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu ,ale druga już słabiej tylko ,że przeciwnik bardzo mocny pozostaje nam szukać punktów ze słabszymi rywalami.

A już teraz zapraszamy na najbliższą niedziele gdzie zagramy ze Spartą Mierków na naszym obiekcie w Wężyskach o godzinie 15:00.