Wierzymy i mamy nadzieje na dwa zwycięstwa.

Wierzymy i mamy  nadzieje na dwa zwycięstwa.

Już w Niedziele 11 pazdziernika możemy być szczęśliwi po dwóch meczach w jednym dniu , ale chyba bardziej z tego drugiego o godzinie 20:45 gdzie Polska zagra z Irlandczykami o awans do Euro 2016 organizowanych we Francji i miejmy nadzieję , że naszych Reprezentantów i Kibiców nie zabraknie w czerwcu 2016 roku na boiskach w kraju "Trójkolorowych". A przechodząc do naszych graczy Pogoni już jutro możemy zdobyć swoje 11 punktów i awansować w tabeli ,ale do tego trzeba pokonać wyżej notowaną Spartę z Mierkowa a mecz na naszym obiekcie gdzie bilans na naszym stadionie wynosi 2 zwycięstwa , 1 remis oraz jedna porażka.A więc pozostaje walczyć i wygrać zainkasować 3 punkty a potem miejmy nadzieje cieszyć się z awansu Biało-Czerwonych do Euro.Mecz ze Spartą Mierków o godzinie 15:00 na Stadionie w Wężyskach.

A więc widzimy się na stadionie Pogoni.