Relax na luzie....

W Wielką Sobotę na boisku w Grabicach odbył się zaległy mecz 14. kolejki "A" klasy. Relax Grabice podjęły Pogoń Wężyska. Goście wystąpili w następującym składzie:(grafika poniżej)

Praktycznie przez całe spotkanie padał deszcz. Opady oraz praca rozjemcy spotkania (kilkakrotnie krzywdząc, popełniając  błędy ekipę gospodarzy i gości) skutecznie utrudniały prowadzenie dokładnej gry obu zespołom,lecz pomijając niezależne od Nas aspekty. Mecz od początku nie układał się po Naszej myśli. Goście szybko bo już w 7. minucie wyszli na prowadzenie co dało im lekkość gry. Przez kolejne 10-15 minut praktycznie tylko gospodarze dochodzili do sytuacji podbramkowych. Próby podjęcia ataków przez Naszą drużynę kończyły się niepowodzeniem mniej więcej na wysokości połowy boiska. Gdy już trochę "obudziliśmy się" i byliśmy w stanie podejść pod bramkę gospodarzy zawodziła skuteczność. Konstruktywne akcje tworzone przez Pogoń nie miały "egzekutora". Cóż..... Tracimy kolejnego gola.... Zmiany... niestety... tylko zawodników..... na boisku w 52. minucie pojawił się Mariusz, który zastąpił najmłodszego zawodnika Naszej drużyny Szymona. Kilka minut później na placu gry zameldował się Grzesiek zmieniając Dawida. Dalej nie możemy przeprowadzić skutecznej akcji. Świetnie na bramce gospodarzy spisuje się Ariel,były zawodnik Naszego klubu. Mecz nie miał wysokiego poziomu, lecz cały czas lepsi a co najważniejsze skuteczniejsi byli gospodarze. Do końca spotkania ambicja nie opuszczała Naszych chłopaków. Dzielnie próbowali atakować bramkę gospodarz czego skutkiem jest gol Mateusza, lecz w międzyczasie gospodarze ustrzelili jeszcze jednego gola. Na ostatni kwadrans gry plac gry odwiedzili jeszcze Dawid Mozalewski (świeży zawodnik Naszej drużyny) drugi bramkarz zmieniając Bohdana oraz Marcin, który zastąpił Patryka Sochackiego. Rezultat końcowy 3:1. Mamy co poprawiać przed spotkaniem z Trampem. Sobotni mecz należy szybko rozpatrzeć, wyciągnąć odpowiednie wnioski i należycie przepracować nadchodzące treningi w celu ich zniwelowania. Gratulacje dla ekipy z Grabic. Zagraliście lepiej. Powodzenia w nadchodzących spotkaniach! Poniżej zamieszczamy tabelę, stan na 16.04.17r. oraz zapowiedź najbliższej kolejki. DO ZOBACZENIA!!!