Tramp za burtą...

W sobotę 22.04.2017r. na boisku w Osiecznicy gospodarze podejmowali Naszą drużynę. Na spotkanie z Trampem wyszliśmy w następującym składzie: (grafika poniżej).

Mecz toczył się stosunkowo wyrównanie pod względem piłkarskim, lecz niestety byliśmy świadkami dość brutalnej gry gospodarzy co skutkowało mocną grą również Naszych zawodników. Stylu gry Trampa doświadczył Szymon i Kacper. Przyjęli bolesne ciosy łokciem. W trakcie meczu obie drużyny byli w stanie stworzyć sobie konstruktywne akcje. Już na początku spotkania na prowadzenie mógł wyprowadzić Nas Szymon. Niestety.... piłka powędrowała obok bramki gospodarzy. Na Nasze szczęście niemoc z Grabic została przełamana. Na prowadzenie wyprowadził Nas Karol. Gra ofensywna Naszego zespołu była niezła a co najważniejsze "na zero z tyłu". Niestety.... tylko podczas pierwszej połowy. W drugiej połowie za sprawą Andrzeja, Naszego obrońcy oraz Andrzeja Banacha wynik meczu został ustanowiony na stan 1:2. Szkoda niektórych sytuacji bramkowych, które mogły zostać rozegrane inaczej. Mowa tu o trafieniu ręką Szymona przecież za plecami był Rafał, czy o golu głową z spalonego Mariusza. Mimo niezłej postawy Trampa spotkanie mogło zakończyć się korzystniejszym wynikiem dla gości. Dziękujemy piłkarzom obu drużyn. Dziękujemy  obecnym kibicom. Tramp kończy mecz znowu jako drużyna przegrana. Dla Naszej drużyny to dobra wiadomość, lecz nie jest tak do końca....  Szkoda tak złej passy Naszych niedalekich sąsiadów.... Do końca sezonu pozostało już tylko 8 spotkań... W puli leżą 24pkt... Życzymy powodzenia!!!  W nadchodzącej kolejce Naszą ekipę czeka pauza. Zapraszamy na spotkania innych okolicznych drużyn. Poniżej zamieszczamy wyniki 18. kolejki, tabele po 28. kolejce oraz zapowiedź 19. kolejki. DO ZOBACZENIA!!