Spadkowicz pokonany!!!

W sobotę (17.09.2016r.) na boisku w Wężyskach odbył się mecz w ramach 5. kolejki "A" klasy. Miejscowa Pogoń podjęła przyjezdny Tramp Osiecznica. Gospodarze wystąpili w następującym składzie:

Tramp Osiecznica to spadkowicz z klasy okręgowej, lecz to My byliśmy dzisiaj uważani za drużynę, która powinna zabrać do tabeli 3pkt. Nikt oczywiście nie skreślał Trampa. Piłka jest nieprzewidywalna, nieraz już ię o tym przekonaliśmy na własnej skórze więc nie dzieliliśmy skóry na niedźwiedziu. Mecz rozpoczął się w dosyć niskim tempie. Przez pierwsze 10. nie było okazji bramkowych. Drużyny próbowały dobrze wejść w mecz. Lepiej udało się to Pogoni. Stworzyliśmy 2 niezłe sytuacje. To My prowadziliśmy grę. Jedną z nich w 38. minucie wykorzystał Patryk Sochacki. Prowadzimy 1:0. SUPER!!! Mecz dopiero się rozpoczął więc nie możemy usiąść na laurach. Trampowi także zależało na zdobyciu punktów na Naszym terenie. Próbowali stworzyć groźne sytuacje, lecz na Nasze szczęście obrona Pogoni była szczelna. Przerwa... W przerwie nie odbyła się żadna zmiana. W drugiej połowie gra wyrównała się. W 65. minucie meczu Pogoń przeprowadziła pierwszą zmianę. Na boisku w miejsce Naszego młodzieżowca Szymona zameldował się grający wiceprezes Marcin Andryk. Obydwie strony napierały, lecz nic dogodnego z tego nie wyszło aż do 75. minuty. Nasz kapitan strzelając z prawej strony posłał piłkę w zasięg bramkarza. Zawodnik Trampa piłkę obronił. Po dobitce piłka znowu została odbita... dopiero po drugiej dobitce piłkę do bramki posłał Patryk Sochacki. Król strzelców Naszego zespołu w sezonie 2015/2016r. 2:0 BARDZO DOBRZE!!! 4 minuty po podwyższeniu wyniku Pogoń przeprowadza drugą zmianę. Boisko opuścił Nasz kapitan Mariusz Karbowiak a w jego miejsce wbiegł Grzegorz Tararako. Pod koniec drugiej połowy a dokładnie w 87. minucie na boisku pojawił się kolejny młodzieżowiec czyli Rafał Olszewski. Zmienił On strzelca dwóch bramek czyli Patryka Sochackiego. Po kilku minutach gry Rafał podał piłkę na lewą stronę boiska. Tam doskonale zajął się nią Kacper. Pięknym strzałem posłał ją do bramki Trampa. Dzisiaj wygrywamy 3:0. Cieszy czyste konto. W 5. kolejkach 3 razy wygraliśmy raz zremisowaliśmy i raz przegraliśmy. Zdobyliśmy 10pkt. Strzeliliśmy 11 bramek. Straciliśmy 8 bramek. Niezły wynik biorąc pod uwagę fakt, że w ubiegłym sezonie zdobyliśmy tylko 9pkt. po rundzie jesiennej. W tygodniu odbędą się dwa treningi. Mamy co poprawiać ponieważ dzisiejsza gra nie wyglądała przepięknie. Nas szczęście udało się wygrać. Dziękujemy Trampowi Osiecznica a także wszystkim piłkarzom i kibicom obecnym na meczu. Za tydzień w niedzielę kolejna potyczka Naszego zespołu. Informacje o sobotnich wynikach, niedzielnych spotkaniach, stanu tabeli na sobotni wieczór a także zapowiedzi 6. kolejki znajdą Państwo poniżej.... DO ZOBACZENIA !!!