Wywalczone 3pkt.!!!!

Dzisiaj (03.09.2016r.) na boisku w Wężyskach odbył się mecz pomiędzy miejscową drużyną a przyjezdną Spartą Mierków. Gospodarze wystąpili w następującym składzie:

roster.substituted.change88'

Mecz rozpoczął się identycznie jak pojedynek z Płotami. Już w 2. minucie byliśmy na prowadzeniu. Zamieszanie pod polem karnym gości. Strzał Pogoni... bramkarz broni, piłka odbija się jeszcze od słupka, lecz ostatecznie Patryk Sochacki kieruje ją do siatki. SUPER! Przez kolejne 15 minut gra układała się dobrze. Potwierdzeniem tego było trafienie Krystiana na 2:0. Mecz był spotkaniem stosunkowo równych sobie drużyn więc bez trafień dla gości nie mogło się obyć. W 38. minucie kontakt złapali goście. 2:1, lecz to nie podcięło skrzydeł Naszej drużyny. Już dwie minuty później w 40. minucie Patryk Sochacki ponownie odpowiedział bramką i jest  3:1. Goście nie pozostali dłużni. Kolejnego gola tzw. "do szatni" strzelili w 44. minucie. Chwilę po trafieniu gości sędzia zawodów zaprosił zawodników do odpoczynku, który był bardzo potrzebny patrząc na warunki w jakich graliśmy. Dosyć wysoka temperatura co prawda wiał wiatr, lecz i tak grało się ciężko. Po powrocie na murawę zawodnik gości oraz Kacper Magdziak z Naszego zespołu obejrzeli żółty kartonik. Sędzia ukarał Ich za niesportowe zachowanie względem siebie. Na początek drugiej połowy Nasza drużyna troszkę opadła z sił czego skutkiem można powiedzieć "zimną kąpielą" była bramka dla gości. W 55. minucie mecz mamy remis i spotkanie zaczyna się od nowa pod względem wyniku, lecz nie pod względem sił. Widać było wyczerpanie zawodników w obu drużynach. W 65. minucie boisko opuścił Nasz młodzieżowiec czyli Szymon Łopatkiewicz a w jego miejsce pojawił się Grzegorz Tararako. W ostatnich minutach meczu Nasi gracze dali z siebie 101%. Skutkiem ciężkiej walki było trafienie Patryka Krawczyka na 4:3 w 81 minucie. Euforia zawitała do Naszego zespołu, lecz to jeszcze nie koniec meczu! W ostatnich minutach na boisku pojawił się jeszcze Marcin Andryk zmieniając Mateusza Daleckiego (88 minuta). Dopiero po ponad 90 minutach meczu mogliśmy cieszyć się bardzo cięzko zdobytymi punktami. Podczas meczu nie odbyło się bez kilku kontrowersji, lecz nie zagrały one głównej roli. Chłopaki wykonali ogromną pracę za co IM serdecznie dziękujemy! Dziękujemy także kibicom za przybycie a także całej drużynie KS Sparta Mierków serdecznie dziękujemy. W tej rundzie to My byliśmy lepsi, lecz jak będzie podczas rundy wiosennej wszystko okaże się na Waszym stadionie. Poniżej zamieszczamy tabelę po sobotnich potyczkach, zapowiedź niedzielnych starć, wyniki sobotnich pojedynków oraz terminarz na 4. kolejkę. Już teraz zapraszamy na Nasz kolejny mecz i jeszcze raz serdecznie dziękujemy. DO ZOBACZENIA!!!!