Energetyk wyładowany....

W sobotę (15.10.2016r.) na boisku w Wężyskach odbył się mecz w ramach 9. kolejki "A" klasy. Naprzeciwko siebie stanęła miejscowa Pogoń i Energetyk Dychów. Gospodarze wystąpili w następującym składzie:

Marcin Andryk

Do sobotniego południa wszystko wskazywało na to, że mecz odbędzie się w przyzwoitych warunkach pogodowych. Niestety... około godziny 12:30 zaczęły się lekkie opady deszczu. Podczas trwania meczu także siąpiły krople. Boisko oraz piłka były śliskie co skutecznie utrudniało wykonywanie piłkarzom podstawowych elementów piłkarskich takich jak np. przyjęcie lub dokładne podanie. Pierwsza połowa rozpoczęła się dosyć energicznie. Nikt nie chciał szybko stracić bramki ze względu na panujące warunki, lecz obie drużyny starały się jak najmocniej napierać na bramkę przeciwnika, lecz to Pogoń pierwsza strzeliła gola. W ramach rzutu karnego do bramki trafił Maciek. Następne 10 minut gry było lepsze w wykonaniu Pogoni. Skutkiem Naszej dobrej gry było trafienie Krystiana w 31. minucie. Pod koniec pierwszej połowy do Naszej siatki trafił zawodnik gości. Składną akcję gości wykończył gracz z numerem 5. Przerwa. Podczas przerwy zmieniamy zawodników na boisku oraz Ich role odgrywane podczas spotkania. Z boiska zszedł Nasz kapitan Mariusz, który przekazał opaskę Mateuszowi Kasowskiemu. W jego miejsce pojawił się Mateusz Dalecki. Na placu gry na pozycję bramkarza wszedł Mateusz Kasowski zmieniając Ariela, który przeszedł na "szpicę". Gramy kolejne 45 minut! W 65. minucie spotkania drugą żółtą kartkę, która skutkuje czerwoną kartką i zejściem z boiska ujrzał kapitan gości zawodnik z numerem 10. Od tego momentu to Pogoń zauważalnie przeważała w spotkaniu, lecz goście mieli jeszcze kilka dobrych sytuacji, które na Nasze szczęście kończyły się na linii obrony Pogoni. W 80. minucie kolejną bramkę tym razem na 3:1 zdobył Krystian. Chwilę po trafieniu trener Pogoni przeprowadził dwie zmiany w 81. i 83. minucie. Boisko opuścili kolejno Patryk Sochacki oraz Krystian. W Ich miejsce wszedł Szymon oraz Grzesiu. Pod koniec drugiej połowy do bramki przeciwnika trafił jeszcze Andrzej. Niestety.... spalony. W 89. minucie meczu karnego wywalczył jeszcze Ariel. Niestety.... Ariel nie wykorzystał "11". Dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom za grę oraz obecność na spotkaniu. Dziękujemy drużynie Energetyka za przybycie i możliwość rozegrania zawodów. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Pogoni ze  Zniczem Leśniów Wielki. Poniżej zamieszczamy wyniki 9. kolejki, tabelę po 9. kolejkach oraz zapowiedź kolejki 10. Minęła 9. kolejka. W zakładce statystyki można zobaczyć Naszych zawodników w cyferkach. Serdecznie zapraszamy do tej części strony. Jeszcze raz dziękujemy! DO ZOBACZENIA!