Znicz dalej płonie...

W sobotę (22.10.2016r.) na boisku w Leśniowie Wielkim odbył się mecz w ramach rozgrywek "A" klasy. Pogoń Wężyska wystąpiła w następującym składzie:

Krystian Reszetniak

Boisko nasączone wodą nie ułatwiło gry. Zawodnicy często wywalali się a piłka dostawała poślizgu. Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla Pogoni. w 6. minucie do bramki gości po strzale z rzutu wolnego trafił Kacper. Prowadzimy 1:0 i staramy się pójść "za ciosem". Wyprowadzaliśmy groźne sytuacje, lecz tzw. "setki" nie mogły znaleźć otwartej drogi do bramki. Strzały z bliskiej odległości, które były spowodowane złym wybiciem gospodarzy a także dobrą współpracą Naszych pomocników oraz napastników niefortunnie odbijały się od ciał przeciwników i lądowały obok bramki lub skutkowały kontrą Znicza. Na Nasze dogodne sytuacje odpowiadali gospodarze. Znicz wykorzystał jedną ze swoich sytuacji i doprowadził do remisu w 20. minucie. Późniejszy etap pierwszej połowy to zacięta walka obu zespołów. Obydwie drużyny pracowały na podwyższenie wyniku, lecz wynik do przerwy pozostał bez zmian. W przerwie meczu Pogoń dokonała dwóch zmian zawodników. Na boisku w 46. minucie pojawił się Marcin Pawelski oraz Mateusz Dalecki. Plac gry opuścił Mariusz oraz Mateusz Kasowski. Opaskę kapitana przejął Maciek. Na placu gry pozycję bramkarza przejął Marcin a Ariel przeszedł na pozycję napastnika. Cieszy powrót Marcina. Po długiej przerwie były to jego pierwsze minuty na boisku. Przed Marcinem jeszcze sporo pracy, lecz wierzymy, że uda Mu się wrócić do pełnej formy przy pomocy całego zespołu z Wężysk. Druga połowa to także ogromny przejaw ambicji wszystkich zawodników. Zarówno Pogoń jaki Znicz stworzyli kilka dogodnych sytuacji, lecz to Znicz po dość kontrowersyjnej sytuacji w 82. minucie wyszedł na prowadzenie. W drugiej połowie (70. minuta) na boisku pojawił się Szymon. Zmienił On Patryka Sochackiego. Dziękujemy i gratulujemy Zniczowi. Dziękujemy kibicom Pogoni za obecność na meczu oraz piłkarzom za rozegranie meczu z pełnym poświęceniem. Co było minęło. Zagraliśmy dobry mecz, lecz mamy kilka rzeczy do poprawy. Musimy ostro przepracować najbliższe treningi aby zaprezentować lepszy poziom i wygrać spotkanie z Stalą Jasień. Stal jest trudnym przeciwnikiem o czym przekonał się Znicz w poprzedniej kolejce remisując 1:1. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy na spotkanie ze Stalą. Informacje o 10. kolejce stan tabeli po kilku meczach 10. kolejki oraz zapowiedź 11. kolejki znajdą Państwo poniżej. DO ZOBACZENIA!!!